foto

Dystrybucja ubezpieczeń w 2020 roku

Dystrybucja ubezpieczeń w 2020 roku działania to nowa rodzaj zbierania na emeryturę. Mają one zagwarantować godne życie podczas jesieni życia. Zanim lecz zaczniemy posługiwać się z dystrybucja ubezpieczeń pracodawcy muszą dopełnić związanych z tym formalności. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo kogo obejmuje dystrybucja ubezpieczeń oraz jaka jest procedura tworzenia dystrybucja ubezpieczeń. Grupa docelowa:.

Zobacz więcej ...

foto

kanały dystrybucji ubezpieczeń na życie to nowa forma

kanały dystrybucji ubezpieczeń na życie to nowa forma zbierania na emeryturę. Mają one zagwarantować godne życie podczas jesieni życia. Zanim jednak zaczniemy używać z dystrybucja ubezpieczeń pracodawcy muszą dopełnić połączonych z tym formalności. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo kogo obejmuje dystrybucja ubezpieczeń również jaka jest procedura tworzenia dystrybucja ubezpieczeń. Grupa docelowa: wszyscy zatrudniający pracowników.

Zobacz więcej ...

foto

Procedura zamówieniami publicznymi

Procedura zamówieniami publicznymi. Rozliczanie kosztów w przedsiębiorstwie. Rozliczanie kosztów w przedsiębiorstwie wodociągowo. Rozliczanie kosztów w przedsiębiorstwie kanalizacyjnym. Rozliczanie kosztów w firmie. Rozliczanie wewnętrzne kosztów. Rozliczanie kosztów robocizny. Klucze rozliczeniowe kosztów. Wpływ na zarządzanie kosztami.

Zobacz więcej ...