foto

Prawo restrukturyzacyjne Prawo restrukturyzacyjne

Prawo restrukturyzacyjne - Prawo restrukturyzacyjne - w jaki sposób skutecznie złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości dodatkowo wniosek o zatwierdzenie warunków sprzedaży przedsiębiorstwa, jego zorganizowanej części ewentualnie istotnych składników majątku dłużnika? sprawne zarządzanie restrukturyzowanym przedsiębiorstwem. Wzajemne.

Zobacz więcej ...

foto

Upadłość i jakie składniki majątkowe mogą obyć

Upadłość i jakie składniki majątkowe mogą obyć objęte pre-packiem umożliwi zrozumienie zasad rządzących znowelizowanym postępowaniem upadłościowym i poruszanie się w poprzednio w niezbędnym zakresie. Wyjaśnimy w jaki sposób wygląda zgłoszenie wierzytelności po 24 marca 2020 r. dodatkowo nowy kształt upadłości konsumenckiej. Niewątpliwą zaletą szkolenia jest próba udzielenia odpowiedzi na pytania i obiekcje pojawiające się przy stosowaniu kodeksów z tej dziedziny prawa dodatkowo.

Zobacz więcej ...

foto

wzór aktu notarialnego spółki z oo Strona

wzór aktu notarialnego spółki z o.o. Strona www zawiera wzory obejmujące czynności, które nie wymagają zachowania formy aktu notarialnego, mimo to występują w praktyce notarialnej mając na uwadze na żądanie stron. Zostało ono również wzbogacone o wzory, jakie w ostatnich latach zaczęły naciągać większego znaczenia w praktyce notarialnej, : protokoły okazania.

Zobacz więcej ...