foto

Zagadnień realizacji inwestycji budowlanych W artykule Inwestycje

Zagadnień realizacji inwestycji budowlanych. W artykule Inwestycje budowlane znajdziecie Państwo zanalizowane :- termin inwestycji budowlanych,- prawa i obowiązki uczestników procesu inwestycyjnego,- kolejne fazy postępowania,- nowe regulacje umowne. W czwartym zaktualizowanym wydaniu omówiono wnikliwie tematykę procesu inwestycyjnego. Publikacja pdf w sposób wszechstronny i wyczerpujący objaśnia zadania i problemy,.

Zobacz więcej ...

foto

warunki techniczne i budowlane 2020 z

warunki techniczne i budowlane 2020 z komentarzem i Korzyści z wdrożenia systemu budżetowania przedsiębiorstwem. Podstawowym celem artykułu jest reprezentacja istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł poświęcony problematyce tworzenia.

Zobacz więcej ...

foto

Proces budowlany analiza urbanistyczna

Proces budowlany analiza urbanistyczna. W artykule Inwestycje budowlane znajdziecie Państwo zanalizowane :- pojęcie inwestycji budowlanych,- prawa i obowiązki uczestników procesu inwestycyjnego,- kolejne fazy postępowania,- nowe regulacje umowne. W czwartym zaktualizowanym wydaniu omówiono wnikliwie tematykę procesu inwestycyjnego. Artykuł w sposób kompleksowy i wyczerpujący objaśnia zadania.

Zobacz więcej ...