foto

Audyt i kontrola zarządcza kto prowadzi cel artykułu

Audyt i kontrola zarządcza kto prowadzi cel artykułu o kontroli zarządczej jest przedstawienie prawnych uwarunkowań funkcjonowania systemu kontroli zarządczej dodatkowo praktycznych rozwiązań, możliwych do zastosowania w każdej jednostce budżetowej. W trakcie artykułu o kontroli zarządczej poruszone zostaną kwestie wchodzące w aspekt kontroli zarządczej, standardy i cele kontroli zarządczej.

Zobacz więcej ...

foto

Controlling czemu służy audyt wewnętrzny audyt ma ukazać słuchaczom

Controlling - czemu służy audyt wewnętrzny audyt ma ukazać słuchaczom korzyści wynikające z funkcjonowania systemów controllingowych, jak także przedstawić alternatywne koncepcje podejścia do obszaru kosztowego przedsiębiorstwa. Ma tak jak za zwieńczenie nauczyć słuchaczy praktycznego posługiwania się kluczowymi czynnikami.

Zobacz więcej ...

foto

kontrola zarządcza w gminie

kontrola zarządcza w gminie. Istota wdrażania systemu budżetowania i controllingu w przedsiębiorstwie. Artykuł prowadzony będzie w formie warsztatu. Uczestnicy zajęć będą tworzyć koncepcję wdrożenia systemu budżetowania w przedsiębiorstwie. Uzupełnieniem warsztatu będą wykłady dotyczące poszczególnych elementów wdrożenia systemu controllingu w przedsiębiorstwie. Wdrażanie controllingu w przedsiębiorstwie.

Zobacz więcej ...