foto

Organizacja pracy kancelaryjnej i projekty informatyczne

Organizacja pracy kancelaryjnej i projekty informatyczne są bardzo ryzykowne, o ile chodzi o ich zachowanie tempa i zakresu ich realizacji zgodnie z umową. Nawet najlepiej przemyślany projekt z zakresu IT nie wyeliminuje w całości ryzyk, nieprzewidzianych wyzwań czyli napotykanych po drodze problemów, w tym nieprawidłowego wykonania kontraktu. Iżby być na nie gotowym,.

Zobacz więcej ...

foto

JRWA w koronawirus budowa znaku

JRWA w koronawirus budowa znaku sprawy i znaku pisma w oparciu o JRWA artykuły zdalne to nowe rozwiązanie, jakie idealnie sprawdzi się w obecnej sytuacji epidemicznej. Bez wychodzenia z domu możesz skorzystać ze specjalistycznej znajomości naszych prelegentów. Nie ma potrzeby podróżowania i gromadzenia się w większych grupach. Artykuły zdalne posiadają wszystkie atuty szkoleń stacjonarnych,.

Zobacz więcej ...

foto

RODO a dokumentacja medyczna i archiwum w firmie i urzędzie

RODO a dokumentacja medyczna i archiwum w firmie i urzędzie i rodo archiwum. Zdobycie umiejętności przeciwdziałania naruszeniom kodeksów ustawy o ochronie danych osobowych przez poznanie nowej podstawy prawnej także środków technicznych które zapewnią obronność prowadzonej przez archiwistów dokumentacji pracowników oraz dokumentacji archiwum.

Zobacz więcej ...